Stojaki reklamowe, potykacze i systemy

stojaki reklamowe, potykacze i systemy

Stojaki reklamowe

mogą służyć do prezentacji oferty stałej lub okresowej. Mogą być konstrukcją z systemem profili zatrzaskowych, umożliwiających szybką wymianę grafiki lub prostym stojakiem z tworzywa sztucznego ze stałą naklejoną grafiką.
Oprócz standardowych konstrukcji możemy oczywiście wykonać stojak także według wizji klienta lub ściśle według wymagań danej realizacji.

Stojaki

służą do eksponowania grafiki stałej jak i tej, która wymaga częstej wymiany. Do częstej wymiany grafiki najczęściej proponujemy stojaki z systemem zatrzaskowym OWZ. Wykonany z aluminium oksydowanego lub malowanego proszkowo.
Stojak taki pozwala na eksponowanie plakatów reklamowych, promocyjnych oraz informacyjnych a także, w prosty sposób umożliwia ich wymianę.

Wielkości

stojaków najczęściej nawiązują do ogólnie przyjętych formatów A0, A1, B0, B1 itp. W tych formatach występują także ramki plakatowe, dość popularne w bankach i instytucjach, wieszane na ścianach bądź na linkach w witrynie.
W przypadkach stałej grafiki częściej stosowane są proste potykacze wykonane z tworzywa hips lub blachy. Stosowane często jako "kierunkowskaz" dojścia do sklepu, ukrytego np. głęboko w bramie.

Drewno

to nieco rzadziej spotykany materiał do budowy stojaków. Stojaki w tej szlachetnej formie oferujemy z tablicą do pisania kredą jak również do wymiany kolorowej grafiki w postaci plakatu. Wykonujemy także stojaki drewniane służące do prezentacji produktów np. wewnątrz butiku. Dzięki takim formom można tworzyć niebanalne, klimatyczne kompozycje.