Maszty flagowe

maszty flagowe

Maszt flagowy

z powiewającą flagą dodaje firmie powagi i przyciąga wzrok.
Logo firmy na fladze jest widoczne z daleka i pomaga klientowi trafić na miejsce. Wysokość masztów oraz typ można odpowiednio dobrać w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.

Rodzaje

masztów przez nas stosowanych to: maszty aluminiowe oraz maszty z włókna szklanego (najczęściej używane). Wysokości od 4 do 12 metrów oferowane w kilku standardach, z linką na zewnątrz oraz z linką prowadzoną wewnątrz masztu. W opcji są maszty z ramieniem prezentującym flagę tzw. windtrackerem lub bez niego.

Flaga

Stanowi element wizualny masztu i służy głównie jako nośnik identyfikacyjny lub reklamowy. Specjalna tkanina flagowa najczęściej pokrywana jest graficznie wysokiej jakości drukiem cyfrowym bądź metodą sitodruku.

Montaż

najczęściej przebiega dwuetapowo. Pierwszy etap to wykonanie wykopu pod fundament i zalanie go betonem. Z fundamentu wystają tylko pręty gwintowane do przykręcenia masztu. Drugi etap następuje dopiero po związaniu betonu w fundamencie i polega na przykręceniu masztu, zamontowania niezbędnym akcesoriów i postawienie masztu z pionowaniem. Dopiero na samym końcu zostaje założona flaga.